Partneři

Proběhlo další slavnostní předání podpor

13. listopadu 2014 proběhlo v zasedací místnosti Nadačního fondu Incrementum další, již šesté, slavnostní předání dalších podpor z rukou členů správní rady.  Novými příjemci stali Martin a Filip. Účastníky této příjemné akce byli Filipovi rodiče, bratr a Martinova maminka. Za Nadační fond měli milou povinnost předat podpory předseda správní rady NF Ing. Pavel Duchek a garanti obou chlapců Eliška Pilíková a Václav Horák.

Po přivítání a krátkém připomenutí podstaty a cílů Nadačního fondu Incrementum, kterého se ujal Ing. Duchek, dostali slovo garanti, rodiče i samotní chlapci, kteří poděkovali za získanou podporu a pohovořili o svých sportech a očekáváních pro budoucnost. Všechny jistě potěšilo, že snem obou, je jednou reprezentovat Českou republiku. Filip i Martin byli podpořeni vybraným sportovním vybavením. Martin házenkářskými botami, míčem a funkčním oblečením, Filip jako fotbalista převzal kopačky, míč, brankářské rukavice, štulpny a dres s překvapením. NF dres potiskl Filipovým jménem a oblíbeným číslem. 

Jsme přesvědčeni, že oba chlapci na sobě budou dál poctivě pracovat a jednou, až budou slavní, tak stejnou pomoc, jaká se dostala jim, předají zase dalším.

Proběhlo třetí slavnostní předání podpor

Dnešního dne  17.1.2014, v sídle Nadačního fondu Incrementum, proběhlo slavnostní předání dalších podpor z rukou členů správní rady.  V souladu s dřívějším rozhodnutím se novými příjemci stali Kristýna, Eliška a Albín, to vše za účasti maminky Elišky a dalšího nejbližšího člověka strejdy vychovatele z Dětského domova ve Staňkově. Všichni mladí lidé opět projevili nadání a vůli jít za svým cílem a k tomu jim mají napomoci předmětné dary.

Eliška se bude díky podpoře připravovat na jezdecké zkoušky, Kristýna hodlá dokumentovat vlastní designové návrhy a Albín má možnost naplnit svůj sen o sólové dráze muzikálového zpěváka.