Barbora

BARBORA – odhodlaná stepařka

Barborka žije jen s maminkou nedaleko Přeštic. Její velkou zálibou je step, kterému se začala věnovat v roce 2011. Je velmi ctižádostivá a aktivní, stepuje pravidelně dvakrát týdně. Vzhledem ke své píli a vytrvalosti se velice brzy mohla začít účastnit nejrůznějších vystoupení – Měšťanská beseda, divadlo Alfa, Divadlo JKT Plzeň a jiné. 

Bára velice často využívá možnosti účastnit se seminářů a vzdělává se. V předloňském roce se zúčastnila semináře několikanásobného mistra republiky a Evropy pana Tomáše Slavíčka, dále pak semináře mnohonásobného mistra světa ve stepu pana Daniela Boraka. Stále na sobě pracuje a po usilovné námaze pro ni byla velkou odměnou účast na Mistrovství republiky ve stepu 2014 v Brně, v sestavě trio – choreografie Tomáš Slavíček. Mistrovství stepu ČR v Plzni v roce 2015 pak bylo další cestou, kde v sestavě malá skupinka v choreografii paní Kamily Borovské dokonce postoupili dále na Mistrovství Evropy. 

Bára je velmi tvůrčí a šikovná, a tak si sama připravuje nejrůznější choreografie pro svá vystoupení. 

Od NF Incrementum žádá finanční podporu, a to příspěvek na úhradu výuky stepu – školné ve výši 3.400,- Kč a finanční příspěvek na letní soustředění ve výši 4.300,- Kč, celkem tedy 7.700,- Kč.

Barborka se chce aktivně věnovat stepu i v budoucnu. Ráda by se pokusila o studium na Pražské konzervatoři – obor hudebně dramatické umění.

Nadační fond Incrementum se rozhodl tuto mladou talentovanou slečnu podpořit v jejích aktivitách.