Filip

Filip, 12 let, fotbalista

 

Filip vyrůstá s matkou a bratrem v neúplné rodině. Po odchodu otce se finanční situace rodiny zhoršila, a tak tento velmi talentovaný fotbalista potřebuje pomoci hlavně s vybavením pro svůj milovaný sport. Fotbal hraje již několik let a opravdu je v něm dobrý. Bohužel současná koronavirová krize nedává mnoho prostoru pro trénování s oddílem. Trénuje tedy nejvíce se svým bratrem. Je tak velká šance, že po návratu ke kvalitnímu tréninku, bude velmi důležitým článkem svého družstva.

Správní radu Nadačního fondu Incrementum požádal spolu se svou maminkou o podporu ve formě věcného daru. Žádal o výbavu na fotbalové tréninky. V požadavku měl různé druhy sportovních bot – kopačky, boty sálové, míč, thermo prádlo, dres, rukavice, kalhoty a další.

Pro děti od 12 let má NF Incrementum program POUPĚ, a právě tam je Filip zařazen. Věcné dary mu byly správní radou fondu předány v sídle Nadačního fondu Incrementum v Žižkově ulici v Plzni dne 20. 4. 2021. Jednalo se o sportovní vybavení v hodnotě 8 266,- Kč.

Filipův závazek je, vzhledem ke covidu, dobré vysvědčení (bez dostatečných a nedostatečných) a spolu s bratrem natočí krátké video ze svého tréninku. Nadační fond Incrementum tak opět plní své poslání a podpořil Filipa v jeho sportovním životě. Přejeme mu, aby ho další kroky sportovní kariéry dovedly k vysněným metám.